Hecht 661 GT

Plastový odhrnovač sněhu s kolečky. Výška 140 cm, záběr 66 cm. Hmotnost balení: 4,7 kg Rozměry balení: 69x15x41...
1 099 Kč
Garantovaný nákup z iZelezarstvi

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka399 Kč95 % • 2 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč96 % • 3 744 recenzíDalší informace

1400 mm
Šířka
690 mm

• , zakoupeno v Jarabák.cz

Absolutně nelze použít, hrabací část není uchycena napevno na madle, takže se okamžitě překlopí a zastaví. Možná by se dalo použít na zcela hladké ploše a na panenský prašan, ale to jsme nemohli vyzkoušet, protože takový povrch nemáme k dispozici. Manžel se pokouší nějak to "vykutit", pokud se mu to nepodaří, hrablo skončí v kontejneru.

• , zakoupeno v Zahradní Technika Volejník

Zboží je ok doporučuji

• , zakoupeno v Jarabák.cz

Tento jinak kvalitně zpracovaný produkt může být používán jen na odhrnování tenké vrstvy sněhu a ještě k tomu na zcela rovné vydlážděné ploše, např. v městském prostředí před obchodem. Do horského prostředí méně vhodný, spíše nevhodný. Zaujalo, mne použití koleček, předpokládala jsem, že díky těmto kolečkům mohu sníh i lehce převést přes asfaltovou vozovku , ale to konstrukce nedovoluje, umělohmotná část s kovovou lištou nejde ani malinko nadzdvihnout, dle mého názoru, nepraktické řešení, velmi omezené použití. Viz. úvod.

Záběr
66 cm
0.661 kg
Délka
1400 mm
Šířka
690 mm

Plastový odhrnovač sněhu s kolečky. Výška 140 cm, záběr 66 cm.

• Hmotnost balení: 4,7 kg
  • Rozměry balení: 69x15x41

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Zahradní Technika Volejník

Zboží je ok doporučuji

• Podepsáno:
    • Zatím? ??

Sestavil jsem ho, ale naštěstí jsem ho ještě nemusel použít. Nemohu ji tedy plně zhodnotit.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Jeho vlastnosti jsem považoval za výhodu. Velká velikost, kola, pevná konstrukce.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Protože zatím nebyl žádný sníh, tak nevím!!
    • Ještě nevím!!

Líbilo se mi, že mi můžete pomoci v mé práci! !

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Zatím není sníh, takže výrobek ještě nebyl nainstalován.

• Ještě jsem to nezkoušel
    • Nezkoušel jsem

Praktický výrobek podle popisu,

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Odklízení sněhu, které předtím trvalo asi hodinu, trvá asi 5 až 10 minut.

Fungovalo to velmi dobře. To se mi líbí! Odklízení sněhu mi trvá asi 5 až 10 minut, takže super. ! Mohu ji jen doporučit.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Snadno se sestavoval a byl velmi dobře použitelný.

Po letošní sněhové nadílce jsem si chtěl usnadnit práci, a tak jsem si koupil tento sněhový pluh. Už jsem to vyzkoušel, je to velmi dobré, je to účinný způsob odklízení sněhu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Skvěle se s ním pracuje, dokonce i pro starší lidi, skvěle!
      • Šroub s maticí na kolech se rychle uvolní, ale 20 stop to vyřeší, s bezpečnostním šroubem!

Kvůli zdravotním problémům jsem si vybral váš produkt!